Ķibermaņa četrinieks  Leikplesidā otrajā vietā

Ievietots: 16.02.2019 23:05

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 3

Leikplesidas trasē sezonas priekšpēdējā pasaules kausa posmā bobslejā četrinieku ekipažām Oskara Ķiberemaņa kvartets ieguvis otro vietu. Summā mūsējie par 0.07 sekundēm atpalika no kanādieša Džastina Kripsa ekipažas, trešajā vietā Andrianovs no Krievijas. Pirmo reizi sezonā uz goda pjedestāla nav nevienas Vācijas komandas, pat Frančesko Frīdrihs tikai ceturtais.

Vadībā negaidīti  pēc pirmā brauciena bija Monako ekipāža ( Rūdijs Rinaldi), otrajā vietā krievu sportista Andrianova komanda. Mūsējie no līderiem braucienā atpalika par 0.11 sekundēm, no otrās vietas par 0.01. Negaidīti slikti veicās vāciešiem, augstākā pozīcija bija sestā pēc pirmā brauciena, kaut rezultāti visumā blīvi.

Latvijas komanda Oskars Ķibermanis, Matīss Miknis, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga šoreiz  atkal labi ieskrējās, bet dažas kļūdas trasē bija, arī sākumā. Priecēja ātrums beigu daļā.  Ralfs Bērziņš četriniekos nestartēja. Latvijas titulētākais pilots Oskars Melbārdis šosezon atgūstas no savainojuma un nestartē, toties tieši sestdien viņš atzīmēja savu 31.dzimšanas dienu.

Otrajā braucienā teicams sniegums Kripsam, viņš kļuva par līderi un nedaudz kanādiešiem zaudēja arī mūsējie. Sīkas kļūdiņas pēc 12.virāžas, bet kopumā labs brauciens. Spriedzi neizturēja Rinaldi, Monako komandai kritiens un beigās dalīta 19.vieta. Bobs gan vēlāk laimīgi nostājās atpakaļ uz slidām. 

Telefonintervijā pēc mačiem izlases galvenais treneris Sanis Prūsis atzina, ka viss ir labs, kas labi beidzas: "Esam laimīgi, ka visi sveiki un veseli un bez kritieniem. Pēc pirmā brauciena jau Ķibermanis teica, ka tas viņa sliktākais brauciens šajā sezonā, bet nu beigās esam priekšā vāciešiem. Varbūt uzvaru maksāja dažas kļūdas pēc 12 virāžas, bet ir labi. Tagad lidojam uz Kalgari, kur mūs sagaida pamatīgs aukstums, pie 30 grādiem."

Sezonas kopvērtējumā nu Ķibermanis arī četriniekos pakāpies uz otro vietu.

Divniekos sezonas kopvērtējumā Ķibermanis jau nodrošinājis otro vietu pirms pēdējā posma, teorētiski vēl aizsniedzams ir Frīdrihs, bet tikai teorētiski, vācietim divniekos septiņas uzvaras septiņos mačos. Absolūtajā vērtējumā kombinācijā Ķibermanis arī ir otrais aiz Frīdriha.

Pēc nedēļas vēl pēdējais sezonas posms Kanādā, Kalgari trasē un marta sākumā pasaules čempionāts citā Kanādas trasē Vistlerā.

Sacensību protokols

Komentāri
Frankleank 18.02.2019 21:22
MY NEW PHOTOS http://sexinyourcity.ml
DorotNeort 21.02.2019 18:37
? DATING SIMULATOR https://you-porn-real-passionate.blogspot.com
BettyOwesy 22.02.2019 12:33
HOOK UP APPS https://stories893979818.wordpress.com
Pievienot komentāru