Ķibermaņa četrinieks Īglsā izcīna 2.vietu, Bērziņam 8.vieta

Ievietots: 20.01.2019 17:20

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Ar lieliskiem rezultātiem turpina priecēt Latvijas bobslejisti - četrinieku sacensībās Īglsas trasē Austrijā abas Latvijas ekipāžas izcīnīja vietas desmitniekā. Ķibermaņa četrinieks izcīnīja sudraba godalgu, savukārt Bērziņam karjeras labākais sasniegums četriniekos - astotā vieta.

Aizvadītā nedēļa Latvijas bobslejistiem nebija viegla - veselības likstu nomocīti, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga tikai šodien pirmo reizi iznāca no saviem viesnīcas numuriem. Vēl vakar spriedelējot, vai vispār četrinieku sacensībās piedalīties, pieņemts pareizais lēmums - piedalīties. Abos braucienos tieši Oskars Ķibermanis, Matīss Miknis un jau pieminētie Vilkaste un Strenga uzrādīja labāko starta laiku - 4,98 sekundes, kuru panākt spēja tikai posma uzvarētāja Frančesko Frīdriha vadītā Vācijas ekipāža fināla braucienā. Starts bija labs, trasē Ķibermanis brauca labi, tikai dažas nelielas kļūdas bija saskatāmas trases augšdaļā, un finišā otrais rezultāts pēc pirmā brauciena un trešā vieta pēc otrā, bet ar to pietika, lai pārliecinoši nosargātu vietu uz goda pjedestāla otrā pakāpiena.

Tikmēr Ralfs Bērziņš, Māris Priekulis, Dāvis Spriņģis un Intars Dambis turpināja iepriecināt ar strauju progresu gan startā, gan braukšanā. Vispirms jāuzslavē septītais un piektais starta laiks Latvijas otrajai ekipāžai, kā arī finišā sasniegtā astotā vieta, kas ir jauna pilota labākais sasniegums šajā disciplīnā.

Kārtējo reizi uzvaras laurus plūca Frīdriha komanda, bet trešā vieta citai Vācijas komandai ar pilotu Johanesu Lohneru.

Kopvērtējumā Ķibermanis ar 1014 punktiem ir trešais, bet tikai nedaudz zaudē Lohneram ar 1027 punktiem, līderis Frīdrihs turpina atrāvienu - viņa kontā 1085 punkti. Bērziņš pakāpies uz 12.vietu ar 552 punktiem, bet reitingā - 14.vietā.

Nākamais Pasaules kausa izcīņas posms notiks Šveicē, dabīgajā Sanktmoricas trasē. Tajā Latviju pārstāvēs Ķibermaņa komanda, jo Bērziņa ekipāža dodas uz Siguldu, kur jaunnedēļ notiks Eiropas kausa posms un Eiropas junioru čempionāts.

PK5 Īglsa, Austrija. Bobslejs, četrinieki.

Sacensību protokols

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru