Ķibermaņa četriniekam bronza Altenbergā!

Ievietots: 07.01.2018 17:21

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Juris Bērziņš-Soms

Komentāri: 0

Latvijas bobsleja četrinieks Oskars Ķibermanis, Jānis Jansons, Matīss Miknis un Intars Dambis izcīnīja trešo vietu sarežģītākajā Eiropas bobsleja trasē - Altenbergā, Vācijā! Pasaules kausa izcīņas sestā posma četrinieku sacensībās Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Helvijs Lūsis un Jānis Strenga ieguva septīto vietu.

Par "mazo Osi" dēvētais Ķibermanis agrāk izcēlās vieglākās trasēs, kur nozīme bija ātram starta ieskrējienam. Pēdējās divas sezonas Ķibermanis ievērojami turpina progresēt kā pilots un pierāda sevi arvien sarežģītākos pārbaudījumos. Dienu iepriekš iegūtā bronzas medaļa šeit pat Altenbergā lika pilotam apzināties savas spējas, un divu braucienu summā iegūtā trešā vieta to arī apliecināja. Trešā vieta arī pēc pirmā brauciena, bet tad priekšā bija Niko Valters no Vācijas un Maksims Andrijanovs no Krievijas. Trešā vieta arī pēc diviem braucieniem, bet tad jau zaudējot vien diviem vāciešiem - Valteram un Frančesko Frīdriham.

Tikmēr Melbārdis turpina aizvadīt sacensības ar augšstilba savainojumu, kas iegūts pirms 12 dienām. Ja divnieku sacensībās Melbārdis nestūma startu, bet jau uzreiz atradās kamanās, tad četrinieku sacensībās pilots tomēr dažus soļus skrēja, ievērojami palīdzot komandai daudz nezaudēt starta ieskrējiena laikā - pirmajā braucienā 20.starts, otrajā - jau 14.rezultāts startā. Melbārdim abi braucieni padevās ar kļūdām, kaut gan kamanas turpināja uzrādīt labus ātrumus, kas vēlreiz apliecina starpsezonā iegādāto "Wallner" kamanu kvalitāti.

Lielā miglā aizvadītās sacensības ar kritienu beidzās šveicieša Riko Petera četriniekam, kuri kritienu piedzīvoja jau pirmajā braucienā, kā arī kanādieša Nika Poloniato kvartetam, kuri krita otrajā braucienā. Abas nelaimīgās komandas finišu sasniedza, tiekot pie ieskaites punktiem kopvērtējumā.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdera pozīciju joprojām saglabā vācietis Johaness Lohners, kurš šodien finišēja piektais. Otrā vieta kopvērtējumā šodienas uzvarētājam Valteram, aiz kura seko kanādietis Džastins Kripss, kuram šodien ceturtā vieta, un ceturtais kopvērtējumā ir Frīdrihs. Melbārdis ieņem septīto vietu, bet Ķibermanis ir desmitais, šādas pat vietas ieņemot arī IBSF reitingā, ar labām iespējām pakāpties par dažām vietām jau nākamajā posmā.

Jau šovakar Latvijas komanda dosies uz Šveici, kur jaunnedēļ Sanktmoricas trasē notiks pirmspēdējais Pasaules kausa posms.

Rezultāti

1.brauciens

2.brauciens

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru