Jauniešu seriāla sacensībās Beķerniece izcīna piekto vietu

Ievietots: 15.02.2019 22:43

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Ģirts Kehris

Komentāri: 2

Sanktmoricas trasē Šveicē šodien aizvadītas OMEGA Jauniešu seriāla sacensības monobobslejā. Ar ļoti labu rezultātu priecēja jaunā Latvijas sportiste Loreta Beķerniece, kura sacensībās izcīnīja augsto piekto vietu.

Beķerniece pēc pirmā brauciena bija trešā. Otro braucienu sāka vēl labāk, bet neizdevās sekmīgi izbraukt trases atslēgas vietu - "zirga pakava" virāžu, kādēļ neieguva lielāku paātrinājumu trases lejasdaļā. Braucienā uzrādītā piektā vieta lika atkāpties uz piekto pozīciju arī divu braucienu summā.

Latvietes sniegumu slavēja arī Latvijas bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis, uzsverot, ka Loreta ir ļoti talantīga: "Mūsu sportiste veica divus ļoti labus braucienus, attīstīja labu ātrumu trasē, bet vienkārši nepaveicās ar atslēgas vietas izbraukšanu. Ja nebūtu šī nelielā kļūda, es nešaubos, ka Latvijai būtu medaļa," teica Ekmanis.

Meiteņu konkurencē uzvarēja Viktorija Čerņanska no Slovākijas, sudraba godalga vācietei Selīnei Harmsai, bet bronza - rumānietei Georgetai Popescu.

Puišu konkurencē uzvara lihtenšteinietim Kventinam Sanzo, otrā vieta Aleksandram Čudajam, bet trijnieku noslēdza Fabians Gislers no Šveices. Latviju pārstāvēja divi jaunieši, kuri ir teju divus gadus jaunāki par pārējiem konkurentiem - Mārtiņš Ozols ieguva 19.vietu, bet Gustavs Ekmanis - 20.vietu.

Rezultāti:
Meitenes
Puiši

Komentāri
Frankleank 18.02.2019 21:32
HOOK UP APPS http://sexinyourcity.ml
CheryljaB 20.02.2019 12:06
✅ DATING SITES ♡ http://sexinyourcity.ml ♥
Pievienot komentāru