Informācija medijiem: preses konference notiks 20.novembrī

Ievietots: 12.11.2019 11:05

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Latvijas bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) 2019./2020.gada pirmssezonas preses konference notiks trešdien, 20.novembrī pulksten 14.00 LBSF atbalstītāju a/s ”Latvijas Valsts Meži” galvenajā birojā Rīgā, Vaiņodes ielā 1.

Tikšanās laikā mediju pārstāvji tiks iepazīstināti ar mūsu sportistu plāniem gaidāmajā sezonā, stratēģiju un taktiku, tāpat tiks informēti par visiem jaunumiem starpsezonā un sadarbību ar partneriem.

Šosezon pasaules kausa sezona sāksies decembra sākumā ASV, turklāt pirmie divi posmi būs Leikplesidas trasē, kur pirmajā nedēļā vīriešu bobslejā tikai divnieku braucieni, bet otrajā nedēļā – četrinieku starti. Kopā sezonā ir astoņi pasaules kausa posmi, pēdējais no tiem, vienlaikus arī Eiropas čempionāts, būs Siguldā no 14. līdz 16.februārim. Pēdējā posmā laikā turklāt mūsu bobslejisti tiks oficiāli apbalvoti ar godam nopelnītajām Soču olimpisko spēļu zelta medaļām četrinieku vērtējumā, tāpat arī tiks pasniegtas bronzas medaļas divniekos Soču spēlēs. Pasaules čempionāts notiks februāra beigās, marta sākumā Altenbergas trasē Vācijā.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti jau aizvadījuši pilnvērtīgu sagatavošanās posmu un par visu paveikto plašāk preses konferencē pirms jaunās sezonas. Daļa Latvijas sportistu jau šajā laikā būs Lillehammerē, kur nedēļas nogalē notiks pirmais Eiropas kausa izcīņas posms, bobslejā atgriezies arī olimpiskais čempions Oskars Melbārdis. Tāpat žurnālisti tiks iepazīstināti ar uzlabojumiem tehnikas jomā un arī citiem jaunumiem pirms jaunās sezonas.

Visus pasaules kausa izcīņas posmus tiešraidēs jaunajā sezonā rādīs LTV 7.

Tiekamies trešdien, 20.novembrī pulksten 14.00 LBSF atbalstītāju a/s ”Latvijas Valsts Meži” galvenajā birojā Rīgā, Vaiņodes ielā 1.

Informācija presei par foto izmantošanu: aktuālās bildes sezonas laikā jūs varēsit atrast vietnē http://foto.bobslejs.lv.

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.