IBSF prezidents pauž atbalstu Zubkovam; konkurenti atsauc savas kandidatūras

Ievietots: 17.07.2018 07:02

Autors: Sportacentrs.com

FOTO: IBSF

Komentāri: 0

Starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) prezidents Ivo Feriani pauž atbalstu Aleksandram Zubkovam, kurš 17. jūlijā ieplānotājās Krievijas Bobsleja federācijas prezidenta vēlēšanās palicis vienīgais pretendents, jo abi konkurenti pirmdien atsaukuši savas kandidatūras.

Ivo Feriani vēstule: "Krievijas Bobsleja federācijas prezidents Aleksandrs Zubkovs pēdējos 24 mēnešos sevi parādījis kā ļoti labu vadītāju. Neskatoties uz to, ka finanšu un politiskajā ziņā federācijai un viņam personīgi bijis grūts laiks, varu apstiprināt, ka viņš bija ļoti aktīvs un izlēmīgs problēmu risināšanā, kā arī atvērts sadarbībai dažādos jautājumos. Zubkovs ļoti efektīvi un diplomātiski risināja visas grūtības un deva savu atbildi izaicinājumiem, kas bija mūsu priekšā. Starptautiskajā līmenī viņš kā prezidents savu federāciju pārstāvēja labākajā veidā. IBSF nacionālo federāciju locekļi viņu ciena un pieņem."

17. jūlijā līdzšinējais nacionālās federācijas vadītājs Aleksandrs Zubkovs cer tik pārvēlēts uz jaunu termiņu. Uz prezidenta amatu pretendēja arī Oļegs Sokolovs un Anatolijs Pegovs, taču šodien viņi atsauca savas kandidatūras, kā arī centās panākt, lai šīs vēlēšanas tiktu atzītas par neleģitīmām, jo neesot novērsti pārkāpumi balsošanas kārtībā. "Nav nekādu pārkāpumu, viss notiek likuma ietvaros. Es dodos tālāk un uzturu savu kandidatūru," norāda Aleksandrs Zubkovs.

Kā jau ziņots, Krievijas Bobsleja federācijas tagadējais prezidents Aleksandrs Zubkovs neiesniedza apelāciju par Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) nolēmumu, ar kuru šim krievam tika atņemtas divas zelta medaļas no Soču olimpiskajām spēlēm. Tādējādi minētajā olimpiādē sudrabu ieguvušais Latvijas bobsleja četrinieks Oskars Melbārdis/Daumants Dreiškens/Arvis Vilkaste/Jānis Strenga pietuvojas Soču zelta saņemšanai.

© Sportacentrs.com

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru