Bobslejisti olimpiskās medaļas saņems Siguldā, Dreiškens atgriežas komandā

Ievietots: 29.04.2019 16:08

Autors: Sportacentrs.com

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 1

Latvijas bobslejisti Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga lēmuši, ka pārdalītās Soču olimpisko spēļu medaļas saņems nākamā gada sākumā Siguldā paredzētajā Eiropas čempionātā, Sportacentrs.com atklāja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis.

Marta beigās Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) beidzot pārdalīja olimpiskās medaļas, kas nozīmē, ka Oskara Melbārža, Daumanta Dreiškena, Arvja Vilkastes un Jāņa Strengas četrinieks iegūs zelta medaļas, bet divniekos Melbārdis ar Dreiškenu tiks paaugstināts uz bronzas pozīciju. Turpinājumā sportistiem pašiem bija jāizlemj, kad viņi vēlas medaļas saņemt, kā reālākajiem variantiem izskanot nākamās sezonas Pasaules kausa sacensībās Siguldā, kas, visticamāk, vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāts, Gada balvas sportā ceremonijā vai nākamajās olimpiskajās spēlēs.

"Esam izlēmuši, ka Eiropas čempionāta laikā," atklāja Ekmanis. "Aizsūtījām vēstuli Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK) un tālāk viņi visu kārtos. Noteicošais vārds bija puišiem."

Vēl viens aktuāls jaunums ir, ka Dreiškens nākamajā sezonā izlēmis atgriezties bobslejā, palīdzot Melbārdim, kurš arī startēs pēc sezonas pārtraukuma un bija palicis bez stūmējiem, jo viņa prombūtnes laikā ļoti cienīgi brauca Oskars Ķibermanis un Ralfs Bērziņš.

"Kāpēc gan nē? Tādi vīri mums ir vajadzīgi. Visu laiku centos viņu pierunāt, arī pagājušajā sezona viņš bija gatavs kādu nomainīt, ja kas notiek," saka Ekmanis, vēlreiz uzsverot, ka 18. maijā notiks vēl viena jauno bobsleju stūmēju atlase, kurā aicināti piedalīties cilvēki, kas nav tikuši iepriekšējā vai arī nobijušies. "Mums vajadzētu lielāku baru - jo lielāka konkurence, jo labāks iznākums."

Eiropas čempionāts bobslejā divniekiem un skeletonā nākamgad Siguldā notiks no 14. līdz 16. februārim liecina provizoriskais starptautiskās federācijas kalendārs.

© Sportacentrs.com

Komentāri
Vincentimale 25.08.2019 13:42
Hello. Good Job!
c2231c2074322.com,
c2231c2074322.com,
http://c2231c2074322.com
Pievienot komentāru