Bobslejisti noslēdz treniņbraucienus Siguldā

Ievietots: 06.12.2018 18:49

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Bobslejs.lv

Komentāri: 0

BMW IBSF Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā sāksies jau piektdien ar sieviešu bobsleja divnieku sacensībām plkst. 15:00. Ceturtdienas pēcpusdienā gan sieviešu, gan vīriešu ekipāžām bija pēdējie treniņbraucieni pirms gaidāmajām cīņām.

Pirmo treniņbraucienu uzsāka dāmas. Ātrāko laiku uzrādīja olimpiskās čempiones Mariamas Jamankas ekipāža (51.05), otro labāko rezultātu sasniedza Amerikas divnieks ar piloti Elenu Teilori-Meieri (51.40), bet trešajā vietā – Krievijas sportistes Nadeždas Sergejevas vadītā ekipāža (51.57). Pārāk neveiksmīga un sarežģīta Siguldas trase izrādījusies Šveices divniekam ar piloti Martinu Fontanivu priekšgalā. Tāpat kā vakar, arī šodien bobslejistes piedzīvoja smagu kritienu un ekipāžas stūmējai bija nepieciešams doties uz slimnīcu.

Noslēdzošajā braucienā ātrākā bija bobslejiste Teilore-Meiera (51.67). Mariamas Jamankas divnieks bija otrais (51.72), savukārt trešais ātrākais laiks otrajā braucienā atkal Sergejevas vadītajai ekipāžai (51.76).

Rezultāti. Treniņbraucieni, dāmas

No vīriešu ekipāžām ātrākais pirmajā braucienā bija mājinieks Oskars Ķibermanis (50.28). Viņam sekoja Amerikas bobslejista Kodija Beskjū divnieks (50.43), bet kā trešais ātrākais bija Austrijas sportists Markus Treihls (50.49). Otrs Latvijas divnieks ar pilotu Ralfu Bērziņu uzrādīja ceturto labāko laiku (50.55).

Otrajā braucienā dalīta pirmā vieta Latvijas un Vācijas ekipāžām. Gan Ķibermanis, gan vācietis Frančesko Frīdrihs uzrādīja identisku laiku – 50.42. Viņiem sekoja Ralfa Bērziņa divnieks, kurš trasi izbrauca 50.53 sekundēs, bet tikmēr viens no sacensību galvenajiem favorītiem Niko Valters pēdējos treniņos palika piektajā un desmitajā vietā.

Rezultāti. Treniņbraucieni, kungi

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru