Bobsleja stūmēju un skeletonistu atlase 18.maijā

Ievietots: 09.05.2019 06:57

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Murjāņu sporta ģimnāzijā sestdien, 18.maijā izsludināta papildus bobsleja stūmēju un jauno skeletonistu atlase. Tā ir papildus iespēja tiem, kuri nevarēja piedalīties pirmajā šī gada atlasē, vai arī tajā saņēma mājas uzdevumu pirms otrās atlases.

Lai būtu iekšējā konkurence komandā un panākumu turpinājums nākotnē, atkal tiek meklēti jauni talanti bobslejā un skeletonā. Nākamsezon ierindā atgriezīsies arī mūsu titulētākais bobsleja pilots Oskars Melbārdis, līdz ar to nepieciešami stūmēji arī viņa ekipāžām divniekos un četriniekos. Pats Melbārdis teic, ka negrasās atņemt labākos stūmējus Oskaram Ķibermanim un viņš domā par jaunas komandas veidošanu, bobslejā gan atgriezies arī viņa ilggadējais stūmējs Daumants Dreiškens.

Latvijai nākamsezon vajag vismaz trīs spēcīgas komandas četriniekos, jo augstā līmenī startēs arī Ralfs Bērziņš, turklāt vēl jau Latvijai ir vairākas jaunas ekipāžas Eiropas kausu apritē. Līdz Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm vēl trīs gadi un labākajiem stūmējiem jau no šīs atlases ir reāla iespēja kļūt par olimpiešiem.

Uz bobsleja atlasi tiek aicināti spēcīgi, ātri un sevis apliecināt griboši jaunieši, vēlams no 16-26 gadu vecumam, augumā no 175 cm un vairāk. Būtu labi, ja kandidāti spētu veikt 30 metrus gaitā vismaz 3.20 sekundēs. Tāpat tiek meklēti arī jauni talanti skeletonā, kur pretendentiem jābūt atbilstošākiem šī sporta veida specifikai.

Bobsleja atlases testu programmā:
30m skrējiens gaitā
bobsleja trenažiera stumšana

Jauno bobslejistu un skeletonisti testi notiks sestdien, 18.maijā Murjāņu sporta ģimnāzijas manēžā pulksten 12:00. Ierašanās, sagatavošanās un reģistrācija jau no 11:00.

Papildus informācija pa tālruņiem:
22333953
67517373
25442244 (skeletons)

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru