Bērziņš Eiropas junioru čempionātā U23 klasē finišē otrais

Ievietots: 12.01.2019 14:13

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Šodien Austrijā, Īglsas trasē notika Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā četriniekiem, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts junioriem. Latviju sacensībās pārstāvēja Ralfa Bērziņa vadītais četrinieks, kas Eiropas kausa ieskaitē finišēja 9.vietā, bet juniora čempionāta U23 ieskaitē kvalificējās tikai divas ekipāžas un šajā vērtējumā Bērziņa kvartetam otrā vieta.

Bērziņš ar stūmējiem Edgaru Nemmi, Lauri Kaufmani un Dāvi Kaufmani Eiropas kausa posmā pēc pirmā brauciena bija desmitie, bet otrajā braucienā uzrādot devīto laiku, divu braucienu summā pakāpās par vienu pozīciju augstāk. Par posma un Eiropas junioru čempionāta U26 klases uzvarētāju kļuva Patrika Bumgartnera četrinieks no Itālijas, otrā vieta Rostislavam Gaitukevičam un viņa komandai no Krievijas, bet trešais - Riharda Elsnera četrinieks no Vācijas. 

Eiropas junioru čempionātā U23 klasē uzvarēja rumāņa Mihai Kristiana Tantea četrinieks, kuram Bērziņa kvartets zaudēja tikai nepilnas trīs sekundes desmitdaļas.

Kā vēstīts, Eiropas junioru čempionāta četrinieku sacensības bobslejā tiek aizvadītas Īglsas trasē, bet pārējās bobsleja un skeletona disciplīnas Eiropas junioru čempionātā notiks Siguldā 25.un 26.janvārī.

EK posma rezultāti
Eiropas junioru čempionāta U23 rezultāti
Eiropas junioru čempionāta U26 rezultāti

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru