Bērziņam 17. vieta divniekos Kēnigzē un 20.četriniekos

Ievietots: 02.12.2017 06:48

Autors: Sportacentrs.com

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 0

Eiropas kausa posmā, kas norisinājās Vācijas trasē Kenigzē, Latvijas bobslejistu duets Ralfs Bērziņš un Māris Priekulis ierindojās 17. vietā, no uzvarētāja atpaliekot nepilnas divas sekundes.

Pirmajā braucienā Ralfs Bērziņš kopā ar Māri Priekuli sasniedza 19. labāko rezultātu, lai gan startā un trases vidū latvieši atradās par divām pozīcijām augstāk. Savukārt otrajā braucienā Latvijas bobslejisti pakāpās augstāk, lai gan aizvadīja par 0,02 sekundēm lēnāku braucienu. Tomēr arī konkurenti bija lēnāki, un tas ļāva Bērziņam un Priekulim sacensības noslēgt 17. vietā.

Uzvaru izcīnīja mājinieks Johaness Lohners kopā ar stūmēju Džošua Blūmu, kuri uzvarēja abos braucienos, summā finišu sasniedzot pēc minūtes un 39,63 sekundēm. Latvieši no uzvarētāju dueta atpalika 1,89 sekundes. Otrais bija čehs Dominiks Dvoržāks, kurš no uzvarētāja atpalika pusi sekundes, bet trešajā vietā ierindojās austrietis Benjamins Maiers.

Sestdien notika sacensības četriniekos un te Bērziņa kvartetam 20.rezultāts. Ralfs Bērziņš startēja ar stūmējiem Māri Priekuli, Reini Nunguru un Dāvi Kaufmani, kopā bija 25.ekipāžas. Uzvarējqa vācieša Pablo Noltes ekipāža.

© Sportacentrs.com

Komentāri

Pagaidām nav neviena komentāra.

Pievienot komentāru