Arī Latvijas čempionātā dominē olimpiskie medaļnieki

Ievietots: 17.03.2018 21:13

Autors: Bobslejs.lv

FOTO: Viesturs Lācis

Komentāri: 1

Siguldā sestdien aizvadīts sezonas noslēguma pasākums ledus sporta veidos. Bobslejā notika Latvijas čempionāts arī ar slovāku bobslejista Radeka Matuseka piedalīšanos, skeletonā bija precizitātes brauciens, kurā uzvarētāju noteica pēc līdzīgākajiem rezultātiem abos braucienos.

Bobslejā triumfēja Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu bronzas medaļas laureāti Oskars Melbārdis un Jānis Strenga, kas divu braucienu summā apsteidza Oskaru Ķibermani un Matīsu Mikni par 0.05 sekundēm. Pēc pirmā brauciena  vienas simtdaļas pārsvars Melbārža duetam, taču otrajā braucienā izdevās jau daudz labāks starts un līdz ar to uzvara. Trešajā vietā Ralfs Bērziņš ar Dāvi Spriņģi.

Skeletonā precizitātes braucienos pirmais jaunais Elvis Veinbergs. 15 gadus vecā skeletonista abu braucienu laiki atšķīrās tikai par 0.04 sekundēm! Otrajā vietā vēl viens jaunais skeletonists, šīs sezonas Eiropas kausu ieguvējs Krists Netlaus, viņa braucienu rezultāti atšķīrās par 0.07,sekundēm, dalīta trešā vieta diviem sportistiem – Ivo Šteinbergam un Martinam Dukuram, kuru laiki atšķīrās par 0.16 sekundēm.  Tomass Dukurs šādā vērtējuma piektais, sestā Endija Tērauda. Pirmajam sešiniekam braucienu laiki atšķīrās ļoti maz, tikai par 0.16 sekundēm. Skeletona braucienos piedalījās arī vairāki ārzemnieki, tostarp austrietis Matiass Gūgenbergers, spānis Anders Mirambels, ukrainis Vasilijs Geraškevičs.

Siguldā notika arī sezonas pēdējās sacensības lāpstu šļūkšanā, tāpat arī slidotājiem, norisinājās arī trīs komandu stafetes kamaniņu sportā.

Komentāri
Holkomba gars 18.03.2018 14:01
Rezultātus var kaut kur apskatīties?
Pievienot komentāru